Мастер Шеф. Битва сезонів за 19.11.2022

50663

Випуск 14

Мастер Шеф. Битва сезонів
4
Ефір:19 листопада 2022 року.
Канал:СТБ.

У чотирнадцятому випуску популярного кулінарного шоу «Мастер Шеф. Битва сезонів» глядачі спостерігатимуть за тим, як у боротьбі за збереження місця на проекті його учасникам доведеться творити справжні дива.

Перед кулінарами стоятиме завдання приготувати страву, яка при подачі має змінити свій зовнішній вигляд, але при цьому зберігати свій смак. Чи вдасться всім учасникам впоратися з поставленими завданнями та вразити суддів проекту, до яких цього разу приєднаються Сергій Притула, Євген Кот та Ксенія Мішина?

Liveam.tv Телешоу Мастер Шеф. Битва сезонов
Комментариев: 3

Не можу втриматись, щоб не прокоментувати цей випуск. Більше всього мене зачепила історія з Сашком Кравцом. Ті вісім учасників, що залишились, проти Сашка нещирі і лицемірні (не зовсім це стосується Катерини Великої і С. Цвігуна). Кравець Сашко добра і ще молода людина (спасибі за розуміння і людяність Ксеніі Мішиної), творчий і мрійник. Він не заслуговує такого негативного ставлення. І даже судді не знайшли слів підтримки: прикро!!! Сашко, бажаю тобі не розчаровуватись в людях, залишайся чуйним мрійником і порядною людиною, успіхів в подальшому житті. Хороших і добрих тобі друзів на твоєму життєвому шляху!!!

0
flag
22.11.2022 в 13:42

Якщо ви дивились попередні випуски — то могли побачити, що він вів себе як щур. Навіть якщо багато чого не потрапляє на камеру — ми можемо задуматись, що явно є причина, якщо стільки людей до нього погано ставится. І конкуренція тут ні до чого, об'єктивно він слабше багатьог, молодий та вчиться. Тобто все ставлення до нього, скоріш за все, має нге конкурсну, а особисту причину від кожного. А якщо так — то він того заслуговує.

Мене теж зачепила історія про Сашка але мені не подобається що тут неможливо подивитися тому що майже кожен раз реклама і реклама.

Войти или
ВидеоЛента дня
22:06
Прямой. Дайджест
️На росії РИЮТЬ ОКОПИ, у НАТО дали прогноз щодо війни / Дипломатії не буде
21:30
Истории войны
21:07
Эхо Украины с Ганапольским
20:59
Подробности
День 287 - Война. Коротко
20:58
Військове телебачення
Бахмут б′ється, обстановка на Запоріжжі, захоплені трофеї
20:55
Politeka
буданов ВЫЧИСЛИЛ бункер путина - ДРОНЫ ГОТОВЫ... Генерал РОМАНЕНКО: НОВЫЕ ПЛАНЫ ФСБ на Гиркина...