Мастер Шеф. Битва сезонів. Випуск 14 за 19.11.2022

5.6 тис.33
Показати інші випуски «Мастер Шеф. Битва сезонов»
19.11.2022

Опис

Мастер Шеф. Битва сезонів
Ефір:19 листопада 2022 року.
Канал:СТБ.

У чотирнадцятому випуску популярного кулінарного шоу «Мастер Шеф. Битва сезонів» глядачі спостерігатимуть за тим, як у боротьбі за збереження місця на проекті його учасникам доведеться творити справжні дива.

Перед кулінарами стоятиме завдання приготувати страву, яка при подачі має змінити свій зовнішній вигляд, але при цьому зберігати свій смак. Чи вдасться всім учасникам впоратися з поставленими завданнями та вразити суддів проекту, до яких цього разу приєднаються Сергій Притула, Євген Кот та Ксенія Мішина?

Liveam.tv Телешоу Мастер Шеф. Битва сезонов
Коментарів: 3

Не можу втриматись, щоб не прокоментувати цей випуск. Більше всього мене зачепила історія з Сашком Кравцом. Ті вісім учасників, що залишились, проти Сашка нещирі і лицемірні (не зовсім це стосується Катерини Великої і С. Цвігуна). Кравець Сашко добра і ще молода людина (спасибі за розуміння і людяність Ксеніі Мішиної), творчий і мрійник. Він не заслуговує такого негативного ставлення. І даже судді не знайшли слів підтримки: прикро!!! Сашко, бажаю тобі не розчаровуватись в людях, залишайся чуйним мрійником і порядною людиною, успіхів в подальшому житті. Хороших і добрих тобі друзів на твоєму життєвому шляху!!!

0
flag
22.11.2022 в 13:42

Якщо ви дивились попередні випуски — то могли побачити, що він вів себе як щур. Навіть якщо багато чого не потрапляє на камеру — ми можемо задуматись, що явно є причина, якщо стільки людей до нього погано ставится. І конкуренція тут ні до чого, об'єктивно він слабше багатьог, молодий та вчиться. Тобто все ставлення до нього, скоріш за все, має нге конкурсну, а особисту причину від кожного. А якщо так — то він того заслуговує.

Мене теж зачепила історія про Сашка але мені не подобається що тут неможливо подивитися тому що майже кожен раз реклама і реклама.

ОстаннєСтрічка дня
11:59
Новости космоса
Кому взагалі потрібна ракета Маска?
11:41
Война в Украине
Выборы в Словакии могут все изменить! Смена политики Братиславы и ее роль в ЕС
11:41
Военная экспертиза
Стратегическая ошибка Белого дома и золотой ключик от администрации США, — Джон Хербст
11:41
Роман Цимбалюк
Оце поворот! Чорноморський флот ЗДАЛИ російські офіцери
11:11
Служба безпеки України
СБУ затримала агентів рф, які скоригували удар по Києву 21 вересня
11:10
Politeka
ВСЁ СЕРЬЁЗНО! ОСТАЛОСЬ ТРИ МЕСЯЦА… БОНДАРЕНКО: АРЕСТОВИЧ ВСЕХ ПРЕДУПРЕДИЛ
11:09
Генеральний штаб ЗСУ
Оперативна інформація
10:08
Утро Дома
Відновлення справедливості після війни: що пропонує українська формула миру
10:08
Ранок у Великому Місті
Сікорський, Корольов, Антонов. Українські генії авіації
10:07
Новости Euronews
Мастер Шеф. Битва сезонов