Булгаков — майстер українофобії та улюбленець Сталіна

3412

Опис

Булгаков — майстер українофобії та улюбленець Сталіна

Ім’я автора відомого роману «Майстер і Маргарита» та повісті «Собаче серце» Михайла Булгакова знайоме кожному ще з часів шкільної парти. Та й хто хоч раз, гуляючи Андріївським узвозом в Києві, не проходив повз музей присвячений письменнику?

Але не кожен задумувався ким насправді був Михайло Булгаков та якими цінностями жив? Це легко виправити, послухавши Олега Криштопа, який розповідає про приховані деталі життя та творчості великого літературного діяча, що одночасно був і ворогом і улюбленцем самого Йосипа Сталіна.

Liveam.tv Youtube Різне
Коментарів: 2
0
flag
07.07.2022 в 04:54

Вони звичайно, коли самі ні на що розумне чи красиве не здатні, то займаються тим, щоб стати відомими зарахунок інших.

Булгаков висміював радянську владу і всяких її «функціонерів», приспособленців та «ідейних борців», які із-за почуття своєї нікчемності, або заради власної вигоди втрачали людяність і були готові придумувати «конспірології «, «поливати грязью», писати доноси, підтасовувати факти, знищувати рукописи, культуру, людей, цивілізацію.

Так було при ЧК, НКВД, КГБ, ФСБ (і при Леніні, Сталіні, Хрущові, Брежневі, Андропові, Горбі ,Єльціні та Путіні) і при Гітлері SS, і при Піночеті, і при чорних полковниках в Греції, і при фараонах в Єгипті…

… і на кострах «вони» палили всіх «інакших» (чи вчених, чи магів, чи відьм) і в Європі, і в Америці, і в Африці та Азії, щоб забрати те, що хотіли — владу, землю, рабів, жінок, майно…

Ганьба всім придуркам- фашистам чи неучам-активістам, що хочуть «в Україні», чи «на Україні», або «на Мальті, на Кубі, на Кипрі, на Гавайях чи на …, чи в …», насильно всіх «построїти», видресирувати і заставити жити і думати так, як вони вважають що є правильно, а все інше — прагнуть заборонити і наказувати, або знищувати незгідних…».

0
flag
07.07.2022 в 08:04

…що це за прізвище таке Криштопа ?? звідки цей «красавчик» ?? …і він такий талановитий ?? такого наговорив, що навіть дивно, чому про нього ще ніхто не знає ?? мабуть він ще і дуже скромний і свої романи ховає в шухляду ??

. ну ось так… що ж, «світ ще не готовий ознайомитися «с таким «самородком» — він думає напевно що ще рано… спочатку треба «розібратись» з іншими — не такими талановитими як він сам (з Булгаковим наприклад) — тому і допомагає і підказує тим, хто не має такого таланту як у нього у Криштопа, щоб зрозуміти де це «собака зарита»???

і хто є ворог, що «таємно спокушується» на наші душі … ???

Він все знає і нас навчить…

Булгаков — майстер українофобії та улюбленець Сталіна???

… який «хворий мозок» це придумав ???

…дуже вірогідно що це провокація ФСБ???

… цікаво скільки грошей він «піднімає» при таких талантах ??? як:

- яскраві фантазії тлумачення задуму в результаті ретельного історичного аналізу подій, біографії Булгакова, глибокої психологічної оцінки портретів Булгакова, Сталіна, Гаррі Потера та інших, вивченню сучасної шкільної програми на предмет літератури, режисерського професіоналізму, упевненої акторської гри, знанню фільмів про Івана Васильйовича, Гаррі Потера, Собаче серце та інші???

.і після того, як він наговорив всього цілу купу …, ще і просить дати оцінку цьому???

…хіба він «нормальний» ???

ку-ку ??

Криштопа ??

це ж-па???

ОстаннєСтрічка дня
14:46
Сергей Стерненко
Токаєв кинув путіна. Скандал із санкціями проти росії та істерика на болотах
14:42
Фабрика новостей
ТІЗЕНГАУЗЕН: НАТО перебило 500 ВАГНЕРІВ із дрона, у Криму здали владу, Лавров купив агентів в ООН
13:06
Загоны
Злість, агресія та розчєловєчіваніє
13:05
Роман Цимбалюк
Сплошь одаренные люди: чем занимаются российские чиновники между военными преступлениями?
11:11
Невероятная правда о звездах 3
Выпуск 30 - Злата Огнєвіч заінтригувала підписників своїм особистим життям
11:11
Politeka
ПРЯМО СЕЙЧАС! ГЛАВНЫЙ УДАР! ГРАБСКИЙ: Началось! ВСУ бросили РЕЗЕРВЫ под Токмак! Курск без света
10:19
Генеральний штаб ЗСУ
Оперативна інформація
09:38
Новости космоса
ЗРАЗКИ АСТЕРОЇДА — ВЖЕ НА ЗЕМЛІ!
09:37
Новости Euronews
09:37
Сніданок з 1+1