Пропала грамота

30100
Пропала грамота
1
Год: 1972
Страна: СССР
Жанр: комедия, фэнтези
Рейтинг: КиноПоиск: 8.0 IMDB: 8.4
Режиссер:Борис Ивченко
Актеры:Иван Миколайчук, Василий Хорошко, Галина Долгозвяга, Федор Стригун, Дмитрий Капка, Лидия Вакула, Земфира Цахилова, Ю. Хаджиев, Мария Капнист, Василий Симчич
Возраст:

Сюжет

Період козацтва — важлива віха в історії України. Хутори й диканьки — все це було буденністю для місцевого колориту до того часу, поки їхнє життя не змінилося. «Пропала грамота» — це фантастична історія про те, як два козаки везли гетьманську грамоту Катерині. Фільм знятий за одноіменним твором Миколи Васильовича Гоголя.

Василь і Андрій відправляються до Петербурга для того, щоб передати грамоту імператриці. Вирушивши рано, вже ранком козак був у Конотопі, де й познайомився зі своїм супутником. Але був він непростий, а продав він душу дияволу і саме в цю ніч мала відбутися година розплати. Василь вирішує всю ніч не спускати очей з козака, але до ранку його зморив сон і в результаті залишився він і без грамоти, і без коня. Вирішує Василь вирушити прямо до чорта для того, щоб повернути гетьманську грамоту. Але для цього йому потрібно виконати умову — виграти в карти у місцевих чортів. Козак не втрачаючи віри у свої сили, вступає в цю гру з потойбічною силою, з якою не так просто впоратися.

В подборках:
Liveam.tv Фильмы
Комментарии
Войти или