Заборонений

150910
Заборонений
1
Год: 2019
Страна: Украина
Жанр: драма, биография, история
Рейтинг: КиноПоиск: 6.9 IMDB: 7.3
Режиссер:Роман Бровко
Актеры:Дмитро Ярошенко, Діана Розовлян, Євгенія Гладій, Олег Масленніков, Віталій Салій
Возраст:

Сюжет

«Заборонений» — це біографічний фільм про відомого українського поета Василя Стуса. Альтернативні назви фільму — «Птах душі» і «Стус». Василь Стус — він не тільки поет, а й «шістдесятник», правозахисник, Герой України, людина, яка вела боротьбу проти радянської системи. Він загинув загадковою смертю, а фільм з’явився в кінопрокат 5 вересня 2019 року, до Дня пам’яті Стуса.

Спочатку фільм мав назву «Птах душі», але потім його перейменували на «Стус». Державне кіно пояснює це тим, що крім Стуса, у фільмі представлені й інші біографії, які в ті часи боролися проти режиму.

1965 й рік. Василь Стус кидає виклик тоталітарному режиму. Він не боїться говорити про те, про що мовчать мільйони. Незважаючи на погрози фізичної розправи і тиск, його це не зупиняє, і він продовжує боротьбу, навіть будучи у засланні. «Заборонений» — це історія кохання, зради, людської гідності і підлості.

Відзначимо, що для цього проекту Державне кіно виділило 19,3 мільйона гривень із загального бюджету на рік в розмірі 38,5 млн.

В подборках:
Liveam.tv Фильмы
Комментарии
Войти или