Ukraine World News онлайн

flag

Головні новини політики й економіки України та світу у непростих умовах війни

Ukraine World News

Український інформаційний телеканал «Ukraine World News» розпочав своє цілодобове мовлення у лютому 2023 року. Штаб-квартира організації знаходиться в Києві та вся діяльність проводиться під керівництвом власника — Віталія Кропачова. Варто зазначити, що у Брюсселі та Варшаві у медіа також відкрито міжнародні корпункти.

Трансляції каналу проводяться українською мовою, а перегляд його доступний глядачам у будь-якому куточку світу, де є змога отримувати сигнал через супутник або інтернет-мережі.

Основу контенту Ukraine World News складають актуальні політичні і економічні новини України та світу на фоні розв’язаної росією жорстокої війни проти України. Телеканал поставив перед собою головну мету, що полягає в допомозі українцям захищати, розвивати і відновлювати Батьківщину, а світовій спільноті надає можливості більше дізнаватись про героїчну та незламну державу.

Команда UWN працює у багатьох країнах світу, висвітлюючи доленосні події та підтримуючи своїх людей незалежно від того, де вони знаходяться — вдома чи закордоном. Журналісти і ведучі працюють для кожного, хто на роботі, в евакуації, в окопі чи будь-деінде.

Дивіться телеканал Ukraine World News онлайн у хорошій якості на нашому сайті — Liveam.tv.

Liveam.tv Телеканали
Коментарі