Голос країни: кастинг розпочато!

Телеканал «1+1» оголосив кастинг на новий сезон «Голосу країни», який має на меті підтримати український народ, що бореться за свою свободу протягом останнього року. Цього разу проект має бути особливим та незабутнім, адже він сприятиме об'єднанню людей навколо музики та творчості.

Кастинг відкритий для всіх вокалістів віком від 16 років, які мріють про визнання та славу. Для того, щоб взяти участь у кастингу, потрібно заповнити анкету на сайті casting.1plus1.ua в розділі «Голос країни» та додати відео з власним співом. Також на сайті можна ознайомитися з детальними вимогами до учасників та отримати відповіді на всі запитання щодо умов участі.

Після надходження заявок, найкращі анкети будуть відібрані для прослуховування музичними продюсерами проєкту. Учасники, які пройдуть відбір та потраплять до наступного етапу, матимуть унікальну можливість виступити на головній музичній сцені країни та продемонструвати свій талант мільйонам глядачів.

Не лише учасників, а й глядачів очікує багато цікавого в новому сезоні «Голосу країни». Організатори обіцяють багато нововведень та сюрпризів, а також захоплюючі виступи від кращих вокалістів країни.

Комментарии
Войти или
Liveam.tv Телешоу Голос страны
19:09
В поисках истины
Лифарь, Роксолана, Кульчицкий, Анна Ярославна: как покорить мир?
18:41
Военное телевидение
МОЩНЫЙ ВЗРЫВ! Уничтожение российских минных полей с помощью УР-77 «Метеорит»
18:21
Секретные материалы
ВОЙНА ДРОНОВ! Как работает украинское производство БПЛА
18:20
Лес рук
Фастовский академический лицей №9 ️ vs Черкасский физико-математический лицей
18:19
DW Новости
Оперная гала «Отстрой Украину»: «Мелодия» Скорика, арии Моцарта, Верди, Пуччини
18:19
Сергей Лещенко
Зеленский: Это позор. Все боятся, что Путина не будет, а Китай захватит кусок России
18:17
Михаил Подоляк
То что происходило в Израиле – повлияло на то, что происходит СЕЙЧАС с Украиной