Голос країни: кастинг розпочато!

07.03.2023
0
36037

Телеканал «1+1» оголосив кастинг на новий сезон «Голосу країни», який має на меті підтримати український народ, що бореться за свою свободу протягом останнього року. Цього разу проект має бути особливим та незабутнім, адже він сприятиме об'єднанню людей навколо музики та творчості.

Кастинг відкритий для всіх вокалістів віком від 16 років, які мріють про визнання та славу. Для того, щоб взяти участь у кастингу, потрібно заповнити анкету на сайті casting.1plus1.ua в розділі «Голос країни» та додати відео з власним співом. Також на сайті можна ознайомитися з детальними вимогами до учасників та отримати відповіді на всі запитання щодо умов участі.

Після надходження заявок, найкращі анкети будуть відібрані для прослуховування музичними продюсерами проєкту. Учасники, які пройдуть відбір та потраплять до наступного етапу, матимуть унікальну можливість виступити на головній музичній сцені країни та продемонструвати свій талант мільйонам глядачів.

Не лише учасників, а й глядачів очікує багато цікавого в новому сезоні «Голосу країни». Організатори обіцяють багато нововведень та сюрпризів, а також захоплюючі виступи від кращих вокалістів країни.

Liveam.tv Телешоу Голос країни
Коментарі