Голос країни 2022: Список команд

10.10.2022
0
2220

За підсумками сьомого випуску «Голосу країни» завершився етап «Сліпих прослуховувань». Стали відомі всі учасники, які потрапили до команд Олі Полякової, Потапа, DOROFEEVA та Святослава Вакарчука.

Команда Олі Полякової

  • Олена Чукаленко
  • Марта Ліпчей
  • Юлія Войтко
  • Дімаш Даулетов
  • Вікторія Літвінчук
  • Валерія Бутурлін
  • Сергій Соловйов
  • Сабіна Сафарлі
  • Євген Тесленко-Пономаренко 
  • Ірина Бенько 
  • Віктор Кирилов
  • Клім Куликов
  • Ольга та Ганна Войцеховські
  • Ела Веденська
  • Марія Квітка.

Команда DOROFEEVA

  • Яна Мілевська
  • Євгенія Тананаєва
  • Євген Бічасний
  • Інеса Грицаєнко
  • Дмитро Ротькін 
  • Олександр Свіріденко
  • Валентин Скрипник
  • Марія Сур
  • Володимир Порубайло
  • Гліб Пархоменко
  • Олександр Олещук
  • Нарек Амірян
  • Наталія Міколаєнко
  • Лія Меладзе
  • Оксана Позивай
  • Давид Максиса.

Команда Потапа

  • Павло Нажига
  • Gera Gerc
  • Аліна Лаврова
  • Діана Матвійчук
  • Юлія Штоля
  • Олександр Десятніков
  • Гурт «Guli Guli»
  • Михайло Герасимчук
  • Карина Столаба
  • Вероніка Слюзалек
  • Наталія Бурик
  • Ігор Ольховий
  • Василь Палюх
  • Жубан Ерназар
  • Ярослав Кайда
  • Марія Максимова
  • Анастасія Паламарь.

Команда Святослава Вакарчука

  • Аліє Хаджабадінова
  • Анна Кіндзерська
  • Роман Меліш
  • Максим Бородін
  • Дует «2tone»
  • Дмитро Цимбал
  • Павло Тютюнник
  • Дарія Забєліна
  • Остап Дрівко
  • Назар Ільчишен
  • Мар’ян Романчук
  • Олександр Коржов
  • Михайло Цар
  • Тіна Колодій
  • Катерина Коваленко
  • Катерина Кулина.

Команда «Другий шанс» — Олександри Зарицької та Юрія Мацоли

  • Михайло Ніколаєнко
  • Ярослав Гавянець
  • GG «ГуляйГород»
  • Гурт Modoom
  • Єлизавета Овраменко
  • Алучана Феджи
  • Андрій Григорський
  • Катерина Офліян
  • Марта Любчик
  • Ірина Барлюк
  • Катерина Білоус
  • Аліса Фінашкіна
  • Гурт Spiv Brativ
  • Марко Швайковський
  • Анастасія та Микола Гетьман.
Liveam.tv Телешоу Голос країни
Комментарии
Войти или